Home » VIDEO/ Francuski milijarder snimio seksi editorijal sa svojom 30 godina mlađom djevojkom
Jet set Showbiz

VIDEO/ Francuski milijarder snimio seksi editorijal sa svojom 30 godina mlađom djevojkom

Francuski milijarder Arnad Lagarder, dospio je ovih dana u žižu javnosti, ne zbog uspješnosti svoje kompanije, već zbog poteza, koji je po mišljenju mnogih, neprimjeren i pogrešan.

Naime, 50-godišnji Francuz, snimio je sa svojom 30 godina mlađom djevojkom seksi editorijal za belgijski nedjeljnik „Le Soir“.

Arnad je potpuno izgubio glavu za belgijskom manekenkom Džejd Foret i poželeo je da podijeli sa svjetskom javnošću koliko se njih dvoje vole.

Pojavljivanje milijardera na naslovnici pomenutog magazina, sa 30 centimetara višom djevojkom, izazvalo je podsmjeh sunarodnika i negodovanje poslovnih partnera.

[crp]

„Ne mogu da vjerujem da su njegovi savjetnici za odnose sa javnošću dopustili ovo. Izgleda kao da je potpuno poludio“, rekao je stručnjak za odnose sa javnošču časopisa „The Time“.

 

Informer.ba