Bayern bez Robbena i Kroosa protiv Cityja

Trener Bayern Münchena Jupp Heynckes u meču protiv Manchester Cityja u posljednjem kolu Lige prvaka neće moći da računa na Arjena RobbenaTonija Kroosa.

Nogometaši su izostavljeni sa spiska za sutrašnji meč zbog zdravstvenih problema.

Robben je prošli vikenda bio strijelac dva gola u pobjedi Bayerna 4:1 nad Werderom, nakon što je u drugom poluvremenu u igru ušao s klupe za rezervne igrače. Očekivalo se da će započeti meč protiv engleskog kluba, ali neće moći da nastupi zbog gripe.

Klupski ljekar Hans-Wilhelm Muller-Wohlfahrt potvrdio je da holandski internacionalac neće putovati u Manchester.

Dvadesetjednogodišnji Kroos, koji je odigrao 90 minuta u utakmici s Werderom, također ima gripu i ostat će u Münchenu.

Bayern je već osigurao prvo mjesto u A-grupi Lige prvaka i plasman u osminu finala, dok je Cityju potrebna pobjeda, ali i poraz ili remi Napolija u meču s Villarrealom.