Lazio u sudijskoj nadoknadi do četvrtfinala, Luliću 90 minuta

Pogotkom Hernanesa u prvoj minuti sudijske nadoknade nogometaši Lazija svladali su na svome Olimpicu Veronu s 3-2 i plasirali se u četvrtfinale Italijanskog kupa.
Ispustili su Rimljani vodstvo 2-0, ali ih to na koncu ipak nije skupo stajalo. Momčad Edoarda Reje povela je u 44. minuti preko Andrea Diasa. Tommaso Rocchi je u 57. minuti povećao prednost Rimljana i kad se činilo da će mirno privesti utakmicu kraju, dopustili su drugoligašu iz Verone da se vrati u igru.Gosti su najprije smanjili u 61. minuti pogotkom Emanuelea Berrettonija, da bi 13 minuta kasnije i izjednačili zahvaljujući Marcu D’Alessandru. Da utakmica na kraju ipak ne ode u produžetak, pobrinuo se Brazilac Hernanes svojim šestim ovosezonskim pogotkom u Lazijevom dresu. Senad Lulić odigrao je svih 90 minuta.

Zanimljivo, Veroni je ovo bio prvi poraz nakon 15. oktobara prošle godine.

Italijanski kup, osmina finala:

Lazio – Verona 3-2 (Dias 44, Rocchi 57, Hernanes 90+1 / Berrettoni 61, D’Alessandro 74)