Nogomet Sport

Mirsad Ramić predvodi napad Želje protiv “vukova”

Željezničar će večeras od 21:00 sati u trećoj gostujućoj premijerligaškoj utakmici u ovoj sezoni tražiti prve bodove na gostovanju i to kod Olimpica na Koševu.

Ako je vjerovati statistici, Željo ne bi trebao imati problema sa najmlađim sarajevskim premijerligašem, obzirom da Olimpic nikada u međusobnim susretima nije trijumfovao protiv ”plavih”.

Izvjesno je da će biti promjena u početnom sastavu Željezničara u odnosu na susret protiv Zrinjskog iz prošlog kola, a prema onome što smo mogli vidjeti na posljednjem treningu ekipe Amara Osima u špici napada bi od prve minute trebao zaigrati mladi napadač Mirsad Ramić. On je u četvrtak u prijateljskom meču protiv Famos-SAŠK Napretka, člana Prve lige FBiH, za 45 minuta postigao dva efektna gola, a na klupi bi trebao ostati Eldin Adilović.

Osim mladog Ramića, vrlo blizu ekipe je i Velibor Vasilić koji u ovome prvenstvu još uvijek nije upisao niti jedan nastup.