Izdvojeno Nogomet Sport

Pjanić zabio gol, Totti oborio rekord

Roma se na svom terenu lako obračunala sa Cesenom (5:1) u čemu je pogotkom sudjelovao i naš Miralem Pjanić…

Na rimskom Olimpicu sve je bilo rješano nakon samo devet minuta igre kada je rezultat glasio 3:0 za domaću momčad.

Kapetan Vučice Francesco Totti je već u prvoj minuti načeo goste, a sedam minuta kasnije svojim drugim pogotkom, 211-im prvenstvenim u karijeri, postao vlasnik titule najboljeg strijelca u povijesti Serie A čime je s trona svrgnuo Šveđanina Gunnara Nordala koji je od 1949. do 1956. godine igrao za Milan. Totti je uz ovacije s tribina napustio igru u 65. minuti, a umjesto njega je ušao Viviani.

Peti pogodak Rimljana djelo je našeg Miralema Pjanića, čime je postavljen i konačan rezultat ove utakmice – 5:1, piše Sportin.