Izdvojeno Nogomet Sport

VIDEO/ Barcelonin čarobnjak zabio pet komada

Fudbaleri Barcelone poigrali su se sa Bayerom u revanš susretu osmine finala Lige prvaka. Nakon 1:3 u Leverkusenu, prvak Španije se iskalio nad Apotekarima. Završilo je za ovu fazu takmičenja nevjerovatnih 7:1, piše SCsport

Briljirao je čarobnjak iz Rosarija, Leo Messi koji je postigao pet pogotka (23, 45, 50, 58, 85) s čime je još jednom pokazao da je najbolji igrač planete. Sjajan je bio i mladi Tello, koji je zamijenio Iniestu, a koji je dva puta treseao mrežu njemačkog tima (55, 62). Utješni gol za goste je postigao Bellarabi u 90. minuti.

U toku je i druga utakmica između APOEL-a i Lyona. Trenutno se igraju produžeci, jer je 90 minuta završilo sa 1:0 za domeće. S obzirom da je Lyon slavio istim rezultatom, igraju se produžeci. Za 1:0 za Kiprane je pogodio Manduca u 9. minuti.