VIDEO/ Lulić strijelac u čudesnom preokretu Lazija

Večeras je na Olimpicu odigrana utakmica 23. kola Serie A u kojoj je Lazio načinio veliki preokret protiv Cesene. Naime, Rimljani su gubili sa 0:2 i imali igrača manje, ali su se na kraju radovali. Slavili su sa 3:2 i tako ostali u igri za titulu, a ponovo je za Lazijele bio strijelac ove sezone fantastični Senad Lulić, piše SCsport.
U 14. minuti Olimpico je šokirao Mutu koji je doveo goste u vodstvo. Potom je u 33. minuti Konko zaradio crveni karton, a kada je Iaquinta u 45. minuti pogodio iz penala činilo se da bodovi idu u Cesenu. Međutim, uslijedio je veliki preokret.

Prvo u 53. minuti Hernanes vraća nebesko-plave u život, a osam minuta kasnije na scenu stupa i naš Lulić, koji na asistenciju Kozaka donosi poravnanje. Već u 63. minuti novo slavlje domaćih, a velika tri boda Laziju donosi Kozak.

Sa ova tri boda Lazio je ponovo treći sa 42 boda, tri manje u odnosu na vodeći Juventus. Cesena je ostala na 19. mjestu sa 16 bodova.

cezena 2-3 by Futbol2101