Izdvojeno Nogomet Sport

VIDEO/ Sanel Jahić potopio Trabzonspor

U okviru 21. kola šampionata Turske, naš reprezentativac Sanel Jahić, koji je nedavno potpisao ugovor sa Karabuksporom, uspio se u debitanskom nastupu upisati i u listu strijelaca, te obezbijediti svojoj ekipi tri boda.

Karabukspor je na svom terenu savladao neosporne favorite Trabzonspor sa 2:1. Jahić je bio egzekutor kod drugog gola u 55. minuti nakon indolentne intervencije golmana gostiju. Prethodno je Cernat pogodio sa bijele tačke i doveo domaće u vodstvo.

Sve što je Trabzon uspio da uradi je smanjenje rezultata na 2:1 preko Yilmaza u 69. minuti meča.

Ekipa našeg Jahića se trenutno nalazi u opasnoj zoni ispadanja iz društva najboljih, zauzimaju 16. mjesto, a uz ovakve partije našeg reprezentativca će sigurno imati više motiva za opstanak u ligi.