Željezničar poražen od Rijeke

Nogometaši Željezničara poraženi su od Rijeke s 1:0 u prijateljskoj utakmici, odigranoj danas na stadionu “Kantrida”.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Matovina u posljednjoj minuti, prenosi službena internet stranica Željezničara.

Željezničar je prikazao dobru igru i napravio nekoliko dobrih prilika, ali je izostala realizacija. Najbolje prilike za sarajevski tim propustili su Adilović, Svraka i Bekrić, a u drugom poluvremenu i rezervista Ramić koji je loše reagovao na asistenciju Bešlije.

Željezničar je nastupio u sastavu: Gušo, B. Čolić, Kvesić, Bogičević, Vasilić, Gerhardt, Svraka, Selimović, Bekrić, Zeba, Adilović. Još su igrali: Bešlija, Smajić, Ramić, Stanić, Stančeski i Goran Marković.

Željezničar će nastaviti pripreme u Rovinju.