Nogomet Sport

Mlada reprezentacija BiH bez problema protiv San Marina

Vlado Jagodić uspješno je debitirao u prvoj kvalifikacijskoj utakmici skupine 1 koju naša reprezentacija dijeli sa San Marinom, Njemačkom, Ciprom, Bjelorusijom i Grčkom.

Za pobjedu 3:0 na Olimpico stadionu u Seravalleu najveće zasluge pripadaju dvostrukom strijelcu Miroslavu Stevanoviću koji je mrežu domaće momčadi zatresao u 38. i 75. minuti susreta. Naše je u vodstvo doveo Nemanja Bilbija u 18. minuti susreta.

Ovom pobjedom naša selekcija se izjednačila na vrhu s Ciprom koji svoja tri boda može također zahvaliti pobjedi nad amaterskom selekcijom San Marina kojy do unazad par godina nije sudjelovala u kvalifikacijama reprezentacija do 21 godine.

Naša selekcija je očekivano dominirala tako da je domaća momčad uspjela uputiti samo jedan udarac prema vratima golmana Stefana Tomovića.

U narednom, drugom kolu, izabranici Vlade Jagodića gostuju u Bjelorusiji koja tradicionalno ima izvrsne mlade selekcije nogometaša.