Home » Anonymous tvrde da su oborili inernetsku stranicu Vojske Srbije
Region Top Vijesti

Anonymous tvrde da su oborili inernetsku stranicu Vojske Srbije

Neformalna međunarodna hakerska grupa Anonymous uputila je danas nove poruke predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću u kojima navode da će ga “natjerati da plati skupu cijenu”.

Oni na jednom od Twitter naloga (@parrattarna) tvrde da su tokom noći oborili inernetsku stranicu Vojske Srbije, a jutros i stranicu vucic.rs.

Na Twitteru se oglasio i nalog Anonymous TV s ukrajinskom zastavom (@youranontv), koji je objavio prvu poruku krajem novmbra i koji sada navodi da su spremni odazvati se na Vučićev “izazov”.

“Putinova marioneto Aleksandre Vučiću, pošto si spreman izazvati nas, ispunit ćemo ti želju. Ovo je samo početak, a uskoro ćeš svjedočiti velikim iznenađenjima s naše strane. Očekuj nas”, navodi se u toj objavi, prenosi Beta.

Nove poruke dijele se na nalozima koji u svojim imenima sadrže “Anonymous”, i koji broje od nekoliko desetina do nekoliko stotina hiljada pratitelja.

 

Fena/Informer.ba